facebook Instagram

Tapa Valla Spordikeskuse meeskond tegi saalihoki Energialiiga 35+ liigas avalöögi.

„Veteranide saalihokiliiga“, nagu nii mõnedki hellitavalt seda kutsuvad, kannab alates oma 5. tegevusaastast Energialiiga 35+ nimetust. Täpselt 5 aastat tagasi, osales selles ka Tapa SHK võistkond, peale seda on üksikud tapakad siin-seal erinevates meeskondades kaasa löönud. Samuti on tänavuses liigas ja ka eelnevatel aastatel mänginud mehed Tamsalust ja seda Argo Raudsepp´i juhtimisel, kes aitab ka liiga tegevust korraldada.

Tänavu juhib ta meeskonda ES Tulevik, milles on mõned mehed Tamsalust (valdavalt siiski mujalt Eestist). Kummalisel kombel, kohtus 5 aastat tagasi Tapa SHK ka toonase Tamsalu meeskonnaga (kuhu kuulusid jällegi valdavalt mehed mujalt) ja nii ka tänavugi, kuna loosi tahtelt satuti ühte alagruppi.

ES Tulevik oli mänguks paremini valmis ja nii juhiti peale 5 minutit 3:0. Loogika järgi pidanuks Tapa Valla Spordikeskuse meeskond kaotama väga suurelt, aga „pall on ümmargune“. Edasine mäng oli võrdne pea igas elemendis, pigem oli kerge ülekaal just tapakatel, kuid seekord jäi puudu veel realiseerimiskindlusest. Selle aga, võtame sihikule järgmistes mängudes. Teine veerand oli tulemuseks 0:0 ja kolmas 1:1 ja nii lõppes mäng 4:1 ES Tuleviku kasuks, kes teenis 3 punkti. Tapakate värava au kaitses Taivo Laur, resultatiivse söödu sai kirja Aare Palmsalu.

Tapa Valla Spordikeskuse meeskonna järgmine mäng toimub Märjamaal 21. novembril, kus vastaseks on Lauka Kolhoos, I ringi lõpetab mäng Sakus 28. novembril Tabajate vastu. Siis tulevad kordusmängud, millele järgnevad veerandfinaalid, poolfinaalid ja kohamängud.

Suur tänu Tapa Vallavalitsusele ja eeskätt Tapa Valla Spordikeskusele, kelle ruumides me igal neljapäeval treenime. Mõned kohad meeskonnas on veel vabad, kui Sul on soov, vanust 35 ja enam, tule ja pane ennast proovile. Vanus pole piirang, sest meie meeskonnas on ka ühtlasi liiga vanim mängija (61). Seega, terves kehas on terve vaim, see on ka meie moto. Püsigem terved ?

Indrek Jurtšenko
meeskonna Tapa Valla Spordikeskus kapten

Tegi Webolution