Treeningud

Maadlus

Tapa Valla Spordikool kutsuvad maadlustrenni!

Oodatakse nii poisse kui tüdrukuid, mehi kui naisi. Tule trenni ja võta sõber ka kaasa! Treeningud toimuvad Tapa Spordikeskuses. Kuutasu 20€.

Vaata ka Facebookis

Loe treeningutest lähemalt

Tugevus on liikumise alus, mis on ilma selle mõjuta võimatu. Just vastupidavuse ületamist lihasjõupingutustega kutsume jõuks, mille “kasvatab” korduv koormus. See suurendab kudede erutust, suurendab mahtu ja energiat. Just treenitud lihased reageerivad kiiremini ja taastatakse tõhusamalt kui ülejäänud.

Kui teete harjutusi, järgige kindlasti tehnikat. See on klassikaline: sirge selja ja eeltreening. Selles küsimuses on oluline kaitsta oma selgroogu, sest just tema on kõige alus. Kaalude mass määratakse, võttes arvesse sportlase individuaalseid omadusi ja tema füüsilist vormi.

Klassiruumis mängib olulist rolli maadlejate kiirusjõutreening. Sellega seotud oskuste parandamisele aitavad kaasa mitmed harjutused: ülesmäge jooksmine ja kiirendamine, hüppamine. Lihtsalt juhtus nii, et võitluse ajal toetavad täpselt jalad. Puhkeaeg ülesannete vahel sõltub sportlase professionaalsusest. Muide, treenimist peetakse tõhusamaks, kui seda tehakse väsimusseisundis. Algajad ei peaks seda meetodit harjutama: nende piiriks on ülesannete halvenemine.

Kreeka-Rooma stiilis maadlejate jõutreening on just väga tähtis. Pöörake sellele nii palju tähelepanu kui võimalik. Saate mitte ainult lihaste kasvu, vaid ka tõelist jõu suurenemist. Tundub, et paljud poisid treenivad samamoodi, kuid need, kes erinevad võistlustel mitte ainult kaalutõusust.

Iga sportlane noore algusest Peab arusaadav miline tema söögi ratsioon ja kuidas saab arendada oma keha.

Treenerid

Allan Vinter

Treener: spetsialiseerumine maadlus
E-post: spordiklubi@tapa.ee
Tel: +372 528 7800

Martin Piksar

Treener: spetsialiseerumine maadlus
E-post: martin.piksar@mail.ee
Tel: +372 5341 3537

Sergei Sahno

Treener: spetsialiseerumine maadlus
E-post: sergei.sahno@rescue.ee
Tel: +372 5568 4008