facebook Instagram

Tamsalu Discgolfi Pargis mängiti tipptasemel discgolfi!

tamsalu-discgolfi-park

Eesti Discgolfi Liidu karikasarja 2020 kolmas etapp peeti 1-2 augustil Tamsalu Discgolfi Pargis.

EDGL valis Tamsalu raja oma karikasarja etapiks paljude seast selle tõttu, et see vastab pea täielikult PDGA (Professional Disc Golf Association)  tingimustele ning on vaheldusrikkuse poolest sobivaim rada Lääne-Virumaal kõrge tasemega võistluste läbiviimiseks. Võisteldi raja PRO-asetusel.

EDGL karikasarja etapid viiakse läbi 2-päevasena, millest laupäev kuulub professionaalsetele discgolfaritele ning pühapäev amatöörsportlastele. Mängiti 2 ringi päevas.

PRO-päev

Kuigi Eesti tippmängijate “koorekiht” oli Soomes Kuopios võistlemas, oli enamus eesti paremikust kohal ja näitasid imelist discgolfi taset. Paremik selgitati välja 5-divisjonis: MPO, FPO, M40, MP50 ja MP60.

Vaata tulemusi

AM-päev

Pühapäeval olid kohal pea kõik eesti parimad amatöördiscgolfarid ning osales täismaja (90) võistlejat. Parimad selgitati välja 4-s divisjonis: FA2, MA2, MA4 ja MJ18.

Kui Pro-päeval kasutas koduraja eelise ära Celin Lannusalu, saavutades FPO-klassis suurepärase 2 koha, siis AM-päeval oskasid kohalikud mängijad koduraja eelise ära kasutada lausa 3-s divisjonis. Küll napilt aga siiski.

Vaata tulemusi

Võistlusnädalavahetuse viisid eduka koostööna läbi: Eesti Discgolfi Liit ja Tamsalu Discgolfi Klubi.

Tegi Webolution