Suurepärased uudised spordiväljakult! Meie kooli tüdrukute võistkond krooniti 2026. aasta Eesti meistriks tütarlaste U15 vanuseklassi käsipallis.
Kogu turniiri vältel näidati üles suurepärast võistkonnatööd ja kindlat närvi. Erilist tunnustust pälvisid meie mängijad ka individuaalselt: turniiri parimaks mängijaks valiti Karoliina Taškin ning võistkonna parima mängija tiitli sai Äli Pihus.
Võidukasse meeskonda kuulusid:
- Äli Pihus
- Marili Annus
- Carmen Kadakas
- Annabel Kaima
- Annabel Kozlovski
- Emily Neidek
- Marija Krasnova
- Mia Lindberg
- Karoliina Taškin
- Karoliina Kozlovski
- Karoline Ojalill
Võistkonda tüüris võiduni treener Mare Neps.
Palju õnne värsketele Eesti meistritele, treenerile ja kogu kooliperele selle ajaloolise saavutuse puhul!