facebook Instagram

SK Tapa/Tapa Valla SK noormehed võitsid U17 meistrivõistlustel pronksmedalid!

Möödunud nädalavahetusel, 25.–26. aprillil pandi Aruküla Spordihoones punkt noormeeste U17 (2009 ja hiljem sündinud mängijad) Eesti 2026. aasta meistrivõistlustele käsipallis. Põnevas ja tasavägises konkurentsis saavutas SK Tapa/Tapa valla SK võistkond suurepärase III koha!

Meistrivõistluste käigus mängisid kaheksa meeskonda esmalt omavahel turniirisüsteemis läbi, misjärel selgitati lõplik paremusjärjestus finaalturniiridel. Meie noormehed näitasid sitket mängu, murdsid end tugevaimasse A-finaalgruppi ning võitlesid välja auga teenitud pronksmedalid.

  • Treener: Elmu Koppelmann
  • Võistkonna parim mängija: Sandro Kaima

Võistkonna koosseis: Taavi Saar, Ats Koppelmann, Reigo Lain, Jaanek Eisan, Karl-Kaspar Kalviste, Mattias Dvorov, Keven Trestip, Markus Lapenkov, Rikardo Duder, Joosep Neidek, Kerdo Marten Jürnas, Stiivo Rigon Müntser, Raigo Lain, Rasmus Lain, Kerdo Oserov, Karel-Sander Sööt, Sandro Kaima, Ruudi Romet Ruzitš.

Õnnitleme kogu meeskonda, parimat mängijat ja treenerit ilusa saavutuse puhul ning täname toetajaid ja fänne!