Möödunud nädalavahetusel, 25.–26. aprillil pandi Aruküla Spordihoones punkt noormeeste U17 (2009 ja hiljem sündinud mängijad) Eesti 2026. aasta meistrivõistlustele käsipallis. Põnevas ja tasavägises konkurentsis saavutas SK Tapa/Tapa valla SK võistkond suurepärase III koha!
Meistrivõistluste käigus mängisid kaheksa meeskonda esmalt omavahel turniirisüsteemis läbi, misjärel selgitati lõplik paremusjärjestus finaalturniiridel. Meie noormehed näitasid sitket mängu, murdsid end tugevaimasse A-finaalgruppi ning võitlesid välja auga teenitud pronksmedalid.
- Treener: Elmu Koppelmann
- Võistkonna parim mängija: Sandro Kaima
Võistkonna koosseis: Taavi Saar, Ats Koppelmann, Reigo Lain, Jaanek Eisan, Karl-Kaspar Kalviste, Mattias Dvorov, Keven Trestip, Markus Lapenkov, Rikardo Duder, Joosep Neidek, Kerdo Marten Jürnas, Stiivo Rigon Müntser, Raigo Lain, Rasmus Lain, Kerdo Oserov, Karel-Sander Sööt, Sandro Kaima, Ruudi Romet Ruzitš.
Õnnitleme kogu meeskonda, parimat mängijat ja treenerit ilusa saavutuse puhul ning täname toetajaid ja fänne!