facebook Instagram

Toimus 15. Tapa valla rahvajooks

Tapa valla rahvajooks

22.08 toimus juba viieteistkümnendat korda Tapa valla rahvajooks. Lääne-Virumaa jooksusarja kuuluv jooks oli juba sarja 7. etapp kus osales kokku ligi 200 jooksjat. Ametliku aja sai kirja 175 jooksjat.

Kõige pisemaid, tillujooksul osalejaid, oli ligi 25, kus ajaarvestust ei toimu. Minijooksul osales täpselt 20 last ning poistest oli kiireim Hubert Maamägi ja tüdrukutest Lenna Pentma. 800m lastejooksu võitis poistest Josten Laast ning tüdrukutest oli kiireim Mariel Kriks. Noortejooksu kiireim poiss oli Uku Maamägi ning kiireim tüdruk Angelina Alt.

Põhijooksu pikkus oli 5,8 km ning jooksu kiireim mees oli Taavi Kilki ajaga 19:31, teiseks jäi Allan Männi, 19:47 ja kolmas oli Kaarel Kilki, ajaks 20:34. Kiireim naine oli Jevgenia Salak, 24:18, teine oli Anet Adamson 24:37 ning kolmandaks tuli Maarit Einsalu ajaga 25:45

Kõikide tulemustega saab tutvudahttp://nelson.racetecresults.com/results.aspx?CId=16267&RId=6127

Esmakordselt oli sarjas vajalik jooksul osalejate covid tõendite kontrollimine ning pakkusime ka osalejatele kohapeal testimise võimalust. Kõik sujus suurepäraselt ning julgustame inimesi jooksudest osa võtma, vaatamata nn „uuele normaalsusele“.

Tapa Valla Spordikeskus tänab kõiki osalejaid, sarja sponsoreid ning vabatahtlikke.

Allan Veebel, Anatoly Buchenkov, Annely Kents, Valentina Remizova, Krista Lepik, Raimond Paist, Dmitri Okatov, Silvi Kamla, Anu Raudvee, Kaiu Põldmaa, Maret Väär, Tapa vabatahtlik Igor, Arvo Silla, Mark Aleksejev, Aleksandra Protassova (Tapa Otsingugrupp), Maria Safronova, Valerija Safronova, Alik Jasko, Gleb Kharchenko, Danik Partanen, Andrei Presnetsov, Denis Topšii ning Helmut Mitrovski.

Covid kiirtestimise juures abistas Karell kiirabi esindaja Õnne Bartoševitš

Pildigalerii:

https://www.dropbox.com/sh/vqxun5158ssmq1j/AACED_Qjc7Cz8i9OAuAuetXFa?dl=0

Fotograaf Stanislav Grebenjuk

Sarja järgmine etapp toimub juba 3.09 Aseris.

 

Jooksu peakorraldaja
Tapa Valla Spordikeskus
Direktor Priit Hunt

Tegi Webolution