facebook Instagram

Tamsalu Los Toros/Karud esimene kodumäng lõppes kaotusega

tamsalu los toros/karud

NII VALUS: Tamsalu Los Toros/Karud mängis oma selle hooaja esimese kodumängu ning dramaatilises lõppvaatuses tuli alla vanduda lisaajal, eelmise aasta pronksile Eesti Maaülikoolile 85:93.

Kodumeeskond kontrollis täielikult mängu neljanda veerandaja alguseni, kui juhiti veel 68:53. Mängida jäi sel hetkel alla 9 minuti.

Veel kuus minutit enne lõppu näitas tabloo seisu 72:60. Eesti Maaülikool asus küll vahet vähendama, kuid kui mängida jäi veel 3:45, tabas Allan Ehte pärast viga kõik kolm vabaviset ning tablool säras seis 78:69.

Paraku Lääne-Virumaa esindusvõistkond enam korve ei saanud normaalajal ja neli sekundit enne normaalaja lõppu, kui oli teenitud kaks vabaviset eksis neil Raiko Orumaa ning vastased jõudsid nelja sekundi jooksul keskjoonelt tabava korvini. Viik ja lisaaaeg.

Lisaajal haaras Tartu meeskond kohe ohjad ning ei andnud neid käest lõpuni, kuigi omad võimalused olid ka kodumeeskonnal. Tamsalu meeskonna parimana kogus Allan Ehte 19 punkti, Raiko Orumaa lisas 16 ning vaid 17-aastane Enes Kita 14 punkti.

Järgmisel nädala reedel kohtutakse võõrsil tiitlikaitsja Betoonimeister/Tskk/SK Nord meeskonnaga. Mäng Tiit Soku korvpallikoolis algab kell 18:30. Nädal hiljem ehk 20.oktoobril mängitakse taas kodusaalis, kui külla sõidab Kuressaare BC Hundid/ASSA ABLOY. Mäng Tamsalu spordikeskuses algab taas 19.45.

Tamsalu Los Toros/Karud Facebooki leht – Uudised, skoor, pildid.

Tegi Webolution